Kreat├şvne myslenie

Akad├ęmia vizu├ílnych intervenci├ş

Akad├ęmia vizu├ílnych intervenci├ş vznikla pri CultCode In┼ítit├║te vizu├ílneho umenia ako ┼íkola multidisciplin├írneho charakteru. Nap─║┼łan├şm poslania ┼íkoly je predov┼íetk├Żm uskuto─Ź┼łova┼ą┬á jedine─Źn├║ v├şziu zalo┼żen├║ na my┼ílienke ┼í├şrenia vedomost├ş v┬áoblasti v├Żtvarnej kult├║ry pre v┼íetk├Żch a┬ápre v┼íetky oblasti spolo─Źensk├Żch aktiv├şt. Pr├íve preto s├║ Vizu├ílne intervencie pre n├ís sp├┤sobom ako pozit├şvne zasiahnu┼ą aj do najmen┼í├şch medzier ┼żivota.┬á

Prihl├ísi┼ą sa a tr├ęnova┼ą

┬áPrihl├í┼íku po┼ílite formou kr├ítkeho motiva─Źn├ęho e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstav├şte seba a projekt, ktor├Ż by ste chceli rie┼íi┼ą prostredn├şctvom N├í┼ího art kou─Źing programu, alebo pribl├ş┼żite vlastn├ę amb├şcie zdokonali┼ą sa v ur─Źitej oblasti dizajnu alebo umenia.

Umenie a Dizajn

Kou─Źingov├Ż program Umenie & dizajn je zameran├Ż kooperat├şvne rie┼íenie projektu, zadania, problematiky. Orientuje sa na vyu┼ż├şvanie nov├Żch postupov a h─żadanie┬á tvorivej┬á cesty pre vyu┼żitie dostupn├Żch digit├ílnych technol├│gi├ş ako┬á po─Ź├şta─Źov├í grafika, dizajn interi├ęru, grafick├Ż dizajn, alebo v├Żtvarn├Żch techn├şk ─Źi z├íkladov┬á spracovania materi├ílov vo vlastnej tvorbe. ┼át├║dium pon├║ka mo┼żnos┼ą alternat├şvy ┼ít├║dia na online vysokej ┼íkole. ┬á

Tr├ęningov├Ż program pre podporu kreat├şvneho sektoru je ur─Źen├ę skupin├ím alebo spolo─Źnostiam, ktor├ę maj├║ amb├şciu inicializova┼ą tvoriv├ę a kritick├ę myslenie pre svoje teamy. Pom├íha rozv├şja┼ą potenci├íl pracovn├şka a umo┼ż┼łuje maximalizova┼ą jeho v├Żkon.

Tr├ęningov├Ż program pre podporu kreat├şvneho sektoru je ur─Źen├ę skupin├ím alebo spolo─Źnostiam, ktor├ę maj├║ amb├şciu inicializova┼ą tvoriv├ę a kritick├ę myslenie pre svoje teamy. Pom├íha rozv├şja┼ą potenci├íl pracovn├şka a umo┼ż┼łuje maximalizova┼ą jeho v├Żkon. Kou─Ź pomocou tvoriv├Żch ├║loh podnecuje prem├Ż┼í─żanie ─Źloveka, ─Ź├şm mu pom├íha jasnej┼íie si uvedomova┼ą s├║vislosti, zvy┼íova┼ą jeho vn├║torn├║ anga┼żovanos┼ą a zdokona─żova┼ą sa. Existuje mnoho d├┤vodov, pre─Źo by mohol tento tr├ęning by┼ą z├ísadn├Żm pr├şnosom. Najd├┤le┼żitej┼í├şm v┼íak ost├íva jedin├Ż a to, ┼że ke─Ć v├í┼í team naraz├ş na kame┼ł ├║razu, dok├í┼że ho z preh─żadom vyrie┼íi┼ą.

Program "kreat├şvne myslenie" je ur─Źen├Ż skupin├ím alebo spolo─Źnostiam, ktor├ę maj├║ amb├şciu inicializova┼ą tvoriv├ę a kritick├ę myslenie pre svoje teamy.

Tento program prebieha osobn├Żmi konzult├íciami v pravideln├Żch blokoch.