┼áTARTOVAC├Ź KURZ 3D DIGIT├üLNEHO UMENIA od Cultcode academy

Akad├ęmia vizu├ílnych intervenci├ş

Akad├ęmia vizu├ílnych intervenci├ş vznikla pri CultCode In┼ítit├║te vizu├ílneho umenia ako ┼íkola multidisciplin├írneho charakteru. Nap─║┼łan├şm poslania ┼íkoly je predov┼íetk├Żm uskuto─Ź┼łova┼ą┬á jedine─Źn├║ v├şziu zalo┼żen├║ na my┼ílienke ┼í├şrenia vedomost├ş v┬áoblasti v├Żtvarnej kult├║ry pre v┼íetk├Żch a┬ápre v┼íetky oblasti spolo─Źensk├Żch aktiv├şt. Pr├íve preto s├║ Vizu├ílne intervencie pre n├ís sp├┤sobom ako pozit├şvne zasiahnu┼ą aj do najmen┼í├şch medzier ┼żivota.┬á

Prihl├ísi┼ą sa a tr├ęnova┼ą

┬áPrihl├í┼íku po┼ílite formou kr├ítkeho motiva─Źn├ęho e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstav├şte seba a projekt, ktor├Ż by ste chceli rie┼íi┼ą prostredn├şctvom N├í┼ího art kou─Źing programu, alebo pribl├ş┼żite vlastn├ę amb├şcie zdokonali┼ą sa v ur─Źitej oblasti dizajnu alebo umenia.

Umenie a Dizajn

Kou─Źingov├Ż program Umenie & dizajn je zameran├Ż kooperat├şvne rie┼íenie projektu, zadania, problematiky. Orientuje sa na vyu┼ż├şvanie nov├Żch postupov a h─żadanie┬á tvorivej┬á cesty pre vyu┼żitie dostupn├Żch digit├ílnych technol├│gi├ş ako┬á po─Ź├şta─Źov├í grafika, dizajn interi├ęru, grafick├Ż dizajn, alebo v├Żtvarn├Żch techn├şk ─Źi z├íkladov┬á spracovania materi├ílov vo vlastnej tvorbe. ┼át├║dium pon├║ka mo┼żnos┼ą alternat├şvy ┼ít├║dia na online vysokej ┼íkole. ┬á

┼áTARTOVAC├Ź KURZ 3D DIGIT├üLNEHO UMENIA od Cultcode academy

 Kurz je navrhnut├Ż tak aby podnecoval v├Żtvarn├ę myslenie alebo umeleck├ę myslenie s pou┼żit├şm 3d po─Ź├şta─Źovej grafiky. ├Üvod kurzu je smerovan├Ż k tomu aby si ┼ítudent spolo─Źne s kou─Źom navrhol vlastn├║ t├ęmu ktorej sa v nasledovn├Żch etap├ích bude venova┼ą.
Krok 1. ┼ítart do modelovania objektov a ─żudsk├ęho tela
Krok 2. ┼ítart do pr├şpravy povrchov modelu
Krok 3. ┼ítart do nastaven├ş svetla a sc├ęny

 

 

THE STARTER COURSE OF 3D DIGITAL ART by Cultcode academy

 

 The course is designed to incite creative thinking and artistic thinking using 3D computer graphics. Introduction of the course is directed to the fact that the student together with the coaches suggest your own theme. The following phases will learn what is necessary for him.
Step 1. Start in object modeling and modeling human bodies
Step 2. Start to making material
Step 3. Start to light settings and scenes.

Meno/Name:
e-mail:*
Vek / Age:
Kurz /Course:
Motivácia / Motivation (max. 145 slov / words):*
Word Verification:

 

Prihl├í┼íku po┼ílite formou kr├ítkeho motiva─Źn├ęho e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstav├şte seba a projekt, ktor├Ż by ste chceli rie┼íi┼ą prostredn├şctvom N├í┼ího art kou─Źing programu, alebo pribl├ş┼żite vlastn├ę amb├şcie zdokonali┼ą sa v ur─Źitej oblasti dizajnu alebo umenia.


Prihl├í┼íku po┼ílite formou kr├ítkeho motiva─Źn├ęho e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstav├şte seba a projekt, ktor├Ż by ste chceli rie┼íi┼ą prostredn├şctvom N├í┼ího art kou─Źing programu, alebo pribl├ş┼żite vlastn├ę amb├şcie zdokonali┼ą sa v ur─Źitej oblasti dizajnu alebo umenia.

My V├ím sp├Ątne odp├ş┼íeme a vzh─żadom na charakter V├í┼ího emailu a V├ím navrhneme kou─Źa , formu konzult├íci├ş a to bu─Ć online alebo priamo vo va┼íom ateli├ęri alebo hoci aj v parku ─Źi na k├íve.

Po akcept├ícii prihl├í┼íky je vhodn├ę sa obozn├ími┼ą so zmluvou, preto┼że nie sme firma ale mimovl├ídna organiz├ícia a odmenou pre n├ís je podpora na┼íich v├Żskumn├Żch a umeleck├Żch programov.

Odpor├║─Źan├í dot├ícia za jednu s├ęriu konzult├íci├ş a pokrytie n├íkladov t├Żm spojen├Żch je 180 eur. Dot├íciu posielajte bankov├Żm prevodom na dole uveden├Ż ├║─Źet.
( Jedna s├ęria zahr┼ła 6 konzult├ícii ktor├ę m├┤┼żete absolvova┼ą online alebo osobne v priebehu od jedn├ęho do troch mesiacov. D─║┼żka jednej konzult├ície je cca 20 min├║t.)

Frekvencia a tempo konzult├ícii sa ur─Źuje po dohode s kou─Źom . Oby─Źajne je frekvencia konzult├íci├ş 2-4 kr├ít za mesiac vh─żadom na charakter v├í┼ího projektu. Po─Źas konzult├ície V├ím kou─Ź zhodnot├ş Va┼íu pr├ícu a navrhne ─Ćal┼í├ş postup. Pred konzult├íciou je d├┤le┼żit├ę aby ste kou─Źovi zaslali na jeho e-mail v├Żsledky v├í┼ího napredovania a mohol sa zodpovedne pripravi┼ą na stretnutie s Vami.