Akadémia vizuálnych intervencií

Akadémia vizuálnych intervencií vznikla pri CultCode Inštitúte vizuálneho umenia ako škola multidisciplinárneho charakteru. Napĺňaním poslania školy je predovšetkým uskutočňovať  jedinečnú víziu založenú na myšlienke šírenia vedomostí v oblasti výtvarnej kultúry pre všetkých a pre všetky oblasti spoločenských aktivít. Práve preto sú Vizuálne intervencie pre nás spôsobom ako pozitívne zasiahnuť aj do najmenších medzier života. 

Prihlásiť sa a trénovať

 Prihlášku pošlite formou krátkeho motivačného e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstavíte seba a projekt, ktorý by ste chceli riešiť prostredníctvom Nášho art koučing programu, alebo priblížite vlastné ambície zdokonaliť sa v určitej oblasti dizajnu alebo umenia.

Umenie a Dizajn

Koučingový program Umenie & dizajn je zameraný kooperatívne riešenie projektu, zadania, problematiky. Orientuje sa na využívanie nových postupov a hľadanie  tvorivej  cesty pre využitie dostupných digitálnych technológií ako  počítačová grafika, dizajn interiéru, grafický dizajn, alebo výtvarných techník či základov  spracovania materiálov vo vlastnej tvorbe. Štúdium ponúka možnosť alternatívy štúdia na online vysokej škole.  

FEMALE BEAUTY IN ART,Leila Goldkuhl by Paola Kudacki,Vanessa Beecroft, Helmut Newton "En mi habitación en / In my Hotel Room in Montecatini", 1988,Lucian Freud,Milo Moire,  Cindy Sherman - Cindy Sherman uses a variety of disguises and costumes to hide her true identity and take on other roles,The Ecstasy of Saint Theresa -Gian Lorenzo Bernini

 

Leila Goldkuhl by Paola Kudacki for Beauty Papers Magazine Spring Summer 2016

(zdroj:wearesodroee.com )

Vanessa Beecroft

(zdroj:theredlist.com )

Helmut Newton "En mi habitación en / In my Hotel Room in Montecatini", 1988

(zdroj:elhurgador.blogspot.com )

 

Salvador Dali for Playboy

(zdroj: culturainquieta.com )

 

In Voluptas Mors, portrait of Salvador Dalí posing beside a giant “skull”, a…

( zdroj: Saved from  WordPress.com)

 

Lucian Freud

( zdroj: Article from The Huffington Post U )

  

 

 

 

 

Milo Moire

(zdroj: pinterest.com)

(zdroj: studentessamatta.com)

 Cindy Sherman - Cindy Sherman uses a variety of disguises and costumes to hide her true identity and take on other roles

(zdroj: digitalarts.bgsu.edu )

Amazon on Horseback

Franz Stuck

1897

 

The Ecstasy of Saint Theresa -Gian Lorenzo Bernini

1652