Akadémia vizuálnych intervencií

Akadémia vizuálnych intervencií vznikla pri CultCode Inštitúte vizuálneho umenia ako škola multidisciplinárneho charakteru. Napĺňaním poslania školy je predovšetkým uskutočňovať  jedinečnú víziu založenú na myšlienke šírenia vedomostí v oblasti výtvarnej kultúry pre všetkých a pre všetky oblasti spoločenských aktivít. Práve preto sú Vizuálne intervencie pre nás spôsobom ako pozitívne zasiahnuť aj do najmenších medzier života. 

Prihlásiť sa a trénovať

 Prihlášku pošlite formou krátkeho motivačného e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstavíte seba a projekt, ktorý by ste chceli riešiť prostredníctvom Nášho art koučing programu, alebo priblížite vlastné ambície zdokonaliť sa v určitej oblasti dizajnu alebo umenia.

Umenie a Dizajn

Koučingový program Umenie & dizajn je zameraný kooperatívne riešenie projektu, zadania, problematiky. Orientuje sa na využívanie nových postupov a hľadanie  tvorivej  cesty pre využitie dostupných digitálnych technológií ako  počítačová grafika, dizajn interiéru, grafický dizajn, alebo výtvarných techník či základov  spracovania materiálov vo vlastnej tvorbe. Štúdium ponúka možnosť alternatívy štúdia na online vysokej škole.  

 
V dnešnej dobe  netreba  až tak veľa, stačí kvalitný smartphon vybavený vysokým rozlíšením a množstvo digitálnych filtrov. Čo potrebujete, je iPhone, účet Instagrame a náročné oko. Túto výzvu zodvihol maďarský fotograf Milan Rácmolnár,  ktorý zachytil Večné mesto ako nikdy predtým tým. Výsledkom je fotografická zvláštna séria .

via: www.yatzer.com/rome-infrared-milan-racmolnar

Photo © Milán Rácmolnár.

(zdroj:www.yatzer.com/rome-infrared-milan-racmolnar)

Photo © Milán Rácmolnár.

(zdroj:www.yatzer.com/rome-infrared-milan-racmolnar)

 

Photo © Milán Rácmolnár.

(zdroj:www.yatzer.com/rome-infrared-milan-racmolnar)