Donald Trump v "umen├ş ?" :)

Akad├ęmia vizu├ílnych intervenci├ş

Akad├ęmia vizu├ílnych intervenci├ş vznikla pri CultCode In┼ítit├║te vizu├ílneho umenia ako ┼íkola multidisciplin├írneho charakteru. Nap─║┼łan├şm poslania ┼íkoly je predov┼íetk├Żm uskuto─Ź┼łova┼ą┬á jedine─Źn├║ v├şziu zalo┼żen├║ na my┼ílienke ┼í├şrenia vedomost├ş v┬áoblasti v├Żtvarnej kult├║ry pre v┼íetk├Żch a┬ápre v┼íetky oblasti spolo─Źensk├Żch aktiv├şt. Pr├íve preto s├║ Vizu├ílne intervencie pre n├ís sp├┤sobom ako pozit├şvne zasiahnu┼ą aj do najmen┼í├şch medzier ┼żivota.┬á

Prihl├ísi┼ą sa a tr├ęnova┼ą

┬áPrihl├í┼íku po┼ílite formou kr├ítkeho motiva─Źn├ęho e-mailu (max 145 slov) v ktorom predstav├şte seba a projekt, ktor├Ż by ste chceli rie┼íi┼ą prostredn├şctvom N├í┼ího art kou─Źing programu, alebo pribl├ş┼żite vlastn├ę amb├şcie zdokonali┼ą sa v ur─Źitej oblasti dizajnu alebo umenia.

Umenie a Dizajn

Kou─Źingov├Ż program Umenie & dizajn je zameran├Ż kooperat├şvne rie┼íenie projektu, zadania, problematiky. Orientuje sa na vyu┼ż├şvanie nov├Żch postupov a h─żadanie┬á tvorivej┬á cesty pre vyu┼żitie dostupn├Żch digit├ílnych technol├│gi├ş ako┬á po─Ź├şta─Źov├í grafika, dizajn interi├ęru, grafick├Ż dizajn, alebo v├Żtvarn├Żch techn├şk ─Źi z├íkladov┬á spracovania materi├ílov vo vlastnej tvorbe. ┼át├║dium pon├║ka mo┼żnos┼ą alternat├şvy ┼ít├║dia na online vysokej ┼íkole. ┬á

 

(zdroj: politicalgates.blogspot.ca)

 

  (Found @streetartnews; For a related post, click here http://christiannightmares.tumblr.com/post/127240146436/trumphole-donald-trumps-shit-talking-mouth)

Hello and Welcome! Things that i love or hate.

 

 

Two clowns in the same circus by Tony Pro

 

Protesters against Trump rallying in New York City on April 14, 2016 (photo by mal3k/Flickr)Protesters against Trump rallying in New York City on April 14, 2016 (photo by mal3k/Flickr)
bloody-trump-real-colorSarah Levy, ÔÇť#Bloody TrumpÔÇŁ (2015) (courtesy the artist)
Illma Gore, "Make America Great Again" (2016) (courtesy the artist)Illma Gore, ÔÇťMake America Great AgainÔÇŁ (2016) (courtesy the artist)
5e6579_32191a18a7ea418d8f2248aaabd9777aHanksy, ÔÇťDump TrumpÔÇŁ (2016) (image via Hansky)